Eindejaarsbijeenkomst Regio Overijssel
| Regio | Overijssel |
| Locatie | Restaurant Fox, Denekamp |
| Datum | 1-12-2011 |
Fox is een trendy restaurant gelegen tussen de prachtige natuur in de hoek Denekamp - Lattrop – Tilligte met een groot terras aan het water en veel faciliteiten.
Stress management: boksen!
Op donderdag 1 december j.l. hebben wij samen met Vitae uit Enschede onze eindejaarsbijeenkomst gehouden met als onderwerp: Stress management.
Totaal waren zo’n 30 dames aanwezig op de mooie en sfeervolle locatie Restaurant Fox te Denekamp. Na ontvangst met koffie/thee en bonbons en een heerlijk hapje vooraf, opende voorzitter Heidi Grooten rond 18.00 u. de avond, gevolgd door enkele mededelingen.
Twee nieuwe leden Antoinette Blekkink en Mariëlle Groenendal werden in het bijzonder welkom geheten. Ook werden de NVD leden herinnerd aan opgave voor de spectaculaire nieuwjaarsbijeenkomst die we op 13 – 14 januari 2012 georganiseerd hebben.
Hierna kregen Wendy en Yvette van Vitae het woord, die allereerst de Vitae organisatie uitlegden en daarna het programma toelichtten. Vanuit Vitae Perspectief is vanavond de workshop Vitaliteit aan de orde. Aangezien wij als secretaresses allemaal de spin in het web zijn, moeten wij natuurlijk dagelijks goed in ons vel zitten. Voor wat betreft de fysieke vitaliteit zijn we vervolgens onder leiding van bokscoach Ronald Beerlage de vloer op gegaan en hebben we in duogroepjes allerlei boksoefeningen gedaan, waarin je weerbaarheid en stressbestendigheid, die wel degelijk iets met je lichaam doen, naar voren kwam.
Doel was dan ook om goed je balans, evenwicht en stevig staan te vinden.
Erg hilarisch, leuk en lachen!!
Hierna was de mentale vitaliteit aan de beurt. Aan de hand van verzamelde gegevens uit een enquete over stressfactoren, die we bij binnenkomst hadden ingevuld, kregen we enkele opdrachten met als doel: hoe in je kracht te komen en hoe elkaar in het netwerken te gebruiken in de vorm van een netwerkgame.
In groepjes onder leiding van een Queen Bee, die een opdracht aan gaf over bv. wie kan goed werken met een IPAD, moesten we de zaal in om in de andere groepjes spontaan de dames aan te spreken en bij hen antwoorden zien te krijgen en die terug melden bij de Queen Bee. Dit was heel leerzaam en leverde daadwerkelijke resultaten op.
Aansluitend was er tijd voor een wijntje. We sloten de avond af met een heerlijk 3 gangen diner met culinaire kleine voorgerechten, diverse kleine hoofdgerechten en een smakelijk toetjesbuffet.
Rond 21.45 u. vertrokken allen met een voldaan gevoel en een aardig kerstgeschenk naar huis.
